Blog

Antifume už i na Slovensku a v Čechách

Každý kuřák potřebuje čas od času malou pomůcku, která mu pomůže překonat nepříjemné situace. Jde o případy, kdy si kuřák nemůže dopřát svou vytouženou cigaretu a tento nutkavý pocit mu znepříjemňuje život. Taková situace může nastat kdekoliv, a to od vyřizování záležitostí na úřadech až po pobyt v nemocnici.

Zobrazit článek

Cestováni

Noční můra kuřáka je sedět v letadle nad Atlantikem, mít za sebou již více než tři hodiny letu a před sebou dalších minimálně šest. Najednou přichází ten pocit, který přesně každý kuřák důvěrně zná - nutkavý pocit na cigaretu. Každému je jasné, že kuřácká pauza se konat nebude.

Zobrazit článek

Inhalace

Inhalátor AntiFume má patentované složení z přírodních esenciálních olejů. Toto složení zajišťuje pro každého uživatele jedinečný výsledek, a to tím, že použití AntiFume napodobuje pocit jako při kouření cigarety.

Zobrazit článek

Příroda

Obrovskou předností inhalátoru AntiFume je jeho 100 procentní přírodní složení. AntiFume je plný esenciálních olejů a přírodních extraktů. Právě tyto složky se postarají o přímé a rychlé účinkování inhalátoru. Předností přírodního složení je i fakt, že AntiFume nezpůsobuje komplikace, závislosti a nevyžaduje stálý lékařský dohled.

Zobrazit článek

Kuřte zdravě kdykoli a kdekoli!

Potřebujete si zapálit cigaretu, situace Vám to však právě nedovoluje? Možná se nacházíte v restauraci, v hotelu, ve vlaku či v kanceláři. S tímto problémem se setkávají kuřáci pravidelně. Je venku zima, ale nutkání zapálit si je mnohem větší? Máme pro Vás řešení!

Zobraziť článek

Jedinečné řešení, jak přestat kouřit!

Chcete přestat kouřit a nevíte, jak na to? Nepomáhají žádné výstrahy od lékařů, ani nepříjemné obrázky na cigaretách? Jste si vědom ohrožení Vašeho zdraví, nemáte však takovou silnou vůli s tím skoncovat? Pokud hledáte odpovědi právě na tyto otázky, jste na správném místě.

Zobraziť článek

Kuřte zdravě!

Ano, dobře vidíte. Kouřit se dá i zdravějším způsobem, jak jen klasickými cigaretami. Přestože jsou na trhu už i elektronické cigarety, není to nejvhodnější řešení. Pro člověka totiž nejsou o nic zdravější než ty, na které byl doposud zvyklý.

Zobraziť článek