Cestování

Potřebujete si zapálit a nemůžete? Nevadí, přichází AntiFume!

Noční můra kuřáka je sedět v letadle nad Atlantikem, mít za sebou již více než tři hodiny letu a před sebou dalších minimálně šest. Najednou přichází ten pocit, který přesně každý kuřák důvěrně zná - nutkavý pocit na cigaretu. Každému je jasné, že kuřácká pauza se konat nebude. Nouzové přistání může být akorát na dně Atlantiku, a tam nikdo jiskru nechytí, aby si zapálil cigaretu. A právě toto je jedním z důvodů, proč na trh přichází inhalátor AntiFume. Jde o speciální inhalátor vyrobený na přírodní bázi, který kuřákům bez problémů pomůže překonat delší období bez cigarety.

Pomůže vám zvládnout zlozvyky

"Lítám často při své práci a jako kuřačka bych osobně bez AntiFume zvládala svou práci těžko. Nemám potřebu si zapálit cigaretu během letu a to potřebuji," spokojeně přiznává letuška Ivana Tóthová. Inhalátor AntiFume totiž usnadňuje pobyt na místech, kde je zakázáno kouřit. Nejde tak pouze o letadla. Podobnou nutkavou chuť na cigaretu můžete zažít i při běžných každodenních situacích a AntiFume se chodí právě na tyto situace. Inhalátor je možné využít všude - v kavárnách, restauracích, kancelářích, čekárnách či veřejných budovách.

AntiFume zmírní příznaky z vysazení cigaret

Princip AntiFume funguje v tom, že oddaluje potřebu na zapálení si cigarety. Tento výrobek je tak určen jednak pro kuřáky, který si nemají možnost zapálit, ale na druhé straně je vhodný i při zbavování se závislosti na cigaretách. Výhodou AntiFume totiž je, že zmírňuje nepříjemné příznaky z vysazení cigaret. Potlačíte tak třes či nervozitu, kterou by si mohli odnést lidé kolem vás. V neposlední řadě budete také schopni se plnohodnotně koncentrovat a v klidu reagovat na to, co právě v dané chvíli řešíte nebo zažíváte. Neztratíte tak kontrolu nad situací, ve které se nacházíte, a to je pro každého to nejdůležitější.