Inhalace

Proč se AntiFume inhaluje? Zdraví, zdraví a ještě jednou zdraví!

Inhalátor AntiFume má patentované složení z přírodních esenciálních olejů. Toto složení zajišťuje pro každého uživatele jedinečný výsledek, a to tím, že použití AntiFume napodobuje pocit jako při kouření cigarety. Efektivita inhalátoru byla prokázána i vědeckou studií. Klinické testy byly vedeny pod taktovkou hlavního terapeuta Novosibirsk regionu - profesora Viktora Drobisheva a jeho rozsáhlého týmu odborníků.

Jak funguje inhalátor AntiFume?

"Cílem experimentu bylo vyhodnotit vliv inhalátoru na kouření tabáku na veřejnosti," vysvětluje profesor Drobishev. Studie předčila předpoklady odborníků. Výrazně se snížilo množství vykouřených cigaret. Co však stojí za tímto výsledkem? Odpovědí je 100 procentní přírodní složení a správné používání inhalátoru AntiFume. Pokud máte chuť zapálit si cigaretu, přiložte si inhalátor k nosu a pomalu pět až sedm krát inhalujte. Nervová centra v mozku dostanou tak okamžitý signál pomocí čichových senzorů, aby překonali nutkání kouřit další cigaretu.

Inhalace je určena pro všechny

Inhalace je velmi často využívána v medicíně, a to zejména díky jejím přímým účinkem na řešený problém. Přesně toto je i výhodou inhalace produktu AntiFume. Jeho přírodní složení proniká cíleně do mozku, a tím tlumí nepotlačitelný pocit na cigaretu. Dokazují to i zkušenosti z praxe "Inhalátor mi velmi pomáhá při mé práci, kde častokrát nemám prostor si zapálit cigaretu, ale mám na ni chuť. AntiFume mi tento pocit zakouřit si oddálí, "podotýká soudce Peter Sklár.

AntiFume je přínosem pro zdraví

Inhalátor AntiFume eliminuje negativní účinky, které kouření klasických cigaret a jiných tabákových výrobků přináší. Kromě toho má i pozitivní vliv na nosní dutinu. "Zlepšuje stav její sliznice," objasňuje profesor Drobishev.