Kuřte zdravě kdykoli a kdekoli

Kuřte zdravě kdykoli a kdekoli!

Potřebujete si zapálit cigaretu, situace Vám to však právě nedovoluje? Možná se nacházíte v restauraci, v hotelu, ve vlaku či v kanceláři. S tímto problémem se setkávají kuřáci pravidelně. Je venku zima, ale nutkání zapálit si je mnohem větší? Máme pro Vás řešení!

Představte si, že máte doma rodinnou oslavu a potřebujete si zapálit. Nebo že se nacházíte právě na pracovní poradě, kde na cigarety nemůžete ani pomyslet. Kuřáci musí často opouštět příjemnou společnost rodiny a kamarádů jen proto, aby uspokojili nutkavou potřebu zapálit si. Také na Vás může dolehnout na dlouhé cestě vlakem, letadlem nebo na zastávkách, kde je zákaz kouření. Nyní už tento problém nebudete muset riešiť. Nosní inhalátor AntiFume ho vyřeší za Vás. Používat ho totiž můžete vždy a všude.

Přestat kouřit není snadné, ale není to nemožné!

Buď patříte k té skupině lidí, kteří chtějí přestat kouřit úplně nebo k té, kteří hledají zdravější alternativu tohoto zlozvyku. Nosný inhalátor je vhodný opravdu pro všechny. Přesvědčí Vás o tom i fakta, které byly vědecky prokázané a lidé si je pochvalují. Jedním z nich je například ten, že používání nosného inhalátoru značně snižuje počet vykouřených cigaret. A to až o jednu třetinu! S tím samozřejmě souvisí zvýšení intervalu mezi cigaretami o 28,3%.

A to není všechno. Používání nosného inhalátoru stoprocentně zamezuje touze na cigaretu, díky čemuž je opravdu pravděpodobné, že po určitém čase přestanete s kouřením úplně. Nejen Vaše tělo se Vám za to poděkuje, ale i peněženka. Jeden nosný inhalátor AntiFume vydrží běžně až 45 dní. Prerátajte si, kolik krabiček cigaret si musíte zakoupit během tolika dní v obchodě. Pokud stále váháte, přečtěte si další výhody inhalátoru.

Další skvělé výhody nosného inhalátoru AntiFume:

  • o 1/3 snižuje množství vykouřených cigaret
  • o 28,3% zvyšuje interval mezi cigaretami
  • 100% přírodní složení výrobku
  • kompaktní rozměry Vám umožňují ho mít vždy po ruce
  • je kompatibilní s jinými léky a přípravky na kouření
  • je volně dostupný a bez lékařského předpisu
  • jedno balení vydrží až 45 dní
  • 100% zamezí touze na cigaretu
  • žádný kouř ani nepříjemný zápach

Žádný strach ze selhání!

Nosní inhalátor AntiFume je první čistě přírodní náhrada pro kuřáky. Co je nejlepší, není návykový. Proto se nemusíte bát selhání, že byste po čase opět začali kouřit. Ačkoli je Vaše tělo nyní navyklé na nikotin, inhalátor Vám s tím hravě pomůže. Nebudete pociťovat žádné abstinenční příznaky, proto je tato volba postupného koncen s kouřením úplně ideální. Rovněž je kompatibilní s jinými léky a přípravky na kouření, jelikož nebyly prokázány žádné vedlejší účinky tohoto produktu. Takže skončete s kouřením nebo kuřte zdravě a bez obav!