Příroda

AntiFume jako první čistě přírodní náhrada pro kuřáky

Obrovskou předností inhalátoru AntiFume je jeho 100 procentní přírodní složení. AntiFume je plný esenciálních olejů a přírodních extraktů. Právě tyto složky se postarají o přímé a rychlé účinkování inhalátoru. Předností přírodního složení je i fakt, že AntiFume nezpůsobuje komplikace, závislosti a nevyžaduje stálý lékařský dohled.

Co přesně AntiFume obsahuje?

Nosní inhalátor AntiFume je v první řadě určen k léčení a prevenci onemocnění dýchacích orgánů v kombinované terapii, jakož i na snižování závislosti na tabáku. Pokles tabákové závislosti se dosahuje pomocí lokálního účinku inhalované směsi éterických olejů. Přesně 30 procent účinné látky tvoří esenciální olej pepře. Stejně 30 procent se v ní nachází extraktu z fenyklu. Zbývajících 40 procent se rovným dílem rozdělí mezi esenciální olej bazalky cukrové a extrakt z tabákových listů.

Pravidelnost pomáhá snižovat závislost

Jako nejúčinnější se má inhalátor AntiFume používat a jaké jsou jeho přesné účinky odhalila studie vědců z Novosibirska oblasti. Odborníci vybrali do klinických testů studentů a pracovníků ve zdravotnictví. "Důvodem bylo, že jsme si vědomi, že stresující práce zvyšuje množství vykouřených cigaret," vysvětlují vědci.

Všichni účastníci testů kouřili minimálně pět let 10 - 15 cigaret denně. Výsledky studie byly fantastické, až o jednu třetinu klesl počet vykouřených cigaret u těchto lidí. Zjistilo se, že nejlepší účinek je dosaženo, když se nosní inhalátor použije v případě potřeby bez omezení počtu vdechování denně. "K dosažení účinku vdechování aromatických přípravků bylo potřeba nejméně šest až sedm inhalací denně u osob s výrazným stupněm závislosti na nikotinu," odhalují vědci ve výsledcích studie.